Tid for salmer - sanger om glede

Søndag 27. april kl 19:00 ønsker vi velkommen til en kveld hvor vi i etterklangen etter påsken fortsetter sangen om gleden og takknemligheten over det nye livet. Her blir det mye god allsang ledsaget av strålende musikere. Arrangementet er en del av Påskefest 2025. Se fullt program på www.paskefest.no

Tid for salmer - sanger om glede

Salmekveldkonseptet «Tid for salmer» startet i oktober 2024. Gudstjeneste og kulturutvalget ønsker velkommen til en salmekveld hvor vi i etterklangen etter påsken fortsetter sangen om gleden og takknemligheten over det nye livet. Salmene denne kvelden vil få en jazz/gospelpreget  «innpakning» av et utmerket band bestående av Vidar Eldholm (piano), Elisabeth Lid Trøen (saksofon /fløyte), Thomas Lossius (bass), Jan Tore Ness (trommer). Koret Cantus ved kantor Guro Rotevatn Buder og sangsolist Marianne Juvik Sæbø sørger for at allsangen får gode kår, og har også noen solonummer på lur. Gratis inngang - kollekt.

Dette arrangementet er en del av Påskefest 2025. Se fullt program på www.paskefest.no

 

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"