Preses holder gudstjeneste på Haglebu

Søndag 12. juli kl. 11.00 leder Olav Fykse Tveit gudstjenesten i Haglebu Fjellkirke

Olav Fykse Tveit
Olav Fykse Tveit

Søndag 12. juli er det gudstjeneste i Haglebu fjellkirke kl 11.00.
Denne dagen er det Olav Fykse Tveit, preses i Den norske kirke, som leder gudstjenesten. Preses er "førstebiskop" blant biskopene i Den norske kirke. Biskop Olav har hytte i Eggedalsfjellet, og vil gjerne feire gudstjeneste mens han har ferie.

Vi oppfordrer de som har anledning til å ta turen til Haglebu denne dagen, det blir kirkekaffe etter gudstjenesten, og så kan man jo kombinere det med en rusletur i fjellet eller en god middag på Haglebu fjellstue eller Eggedal Borgerstue etterpå.

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"