Utdeling av medarbeiderprisen for 2025

Røyken menighetsråd har tildelt medarbeiderprisen for 2025 til tre personer som har gjort en særskilt innsats for barna i vår menighet.

Publisert:

Prisen ble overrakt på menighetens årsmøte i Røyken kirke 26.april. Fra venstre: Senni Albrigtsen, Ingrid Marie Stake Ingebrigtsen og menighetsrådets leder Åge Rasmussen.
Prisen ble overrakt på menighetens årsmøte i Røyken kirke 26.april. Fra venstre: Senni Albrigtsen, Ingrid Marie Stake Ingebrigtsen og menighetsrådets leder Åge Rasmussen.

Søndagsskolen gir barna et eget pedagogisk tilbud under deler av gudstjenesten. I Røyken kirke foregår dette i sakristiet, og i Teglen foregår det i et aktivitetsrom. Barna er med under dåpshandlingen i kirkerommet og kommer tilbake til nattverden. På søndagsskolen får de en bibelfortelling som presenteres på flanellograf, de synger barnesanger og gjør enkle oppgaver og aktiviteter. De får også med seg Barnas søndagsblad på vei hjem. Lederne i søndagsskolen er Senni Albrigtsen, Anniken Mjøen Haraldsen og Ingrid Marie Stake Ingebrigtsen. Røyken menighetsrådet vil uttrykke stor takknemlighet for oppgaven de tre har med å holde søndagsskole.

 

Bilde 2:  Anniken Mjøen Haraldsen var ikke til stede da prisen ble overrakt. Her står hun med Barnas Søndagsblad i hendene.

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"